baner strony

O firmie

"Architektura krajobrazu jest przede wszystkim sztuką i najważniejszą jej funkcją jako takiej jest stworzenie i ochrona piękna w otoczeniu siedzib ludzkich oraz szerzej w naturalnej scenerii kraju"

Ch.Eliot

 

Firma Rajski Ogród istnieje od maja 2005 roku, stworzona została z miłości do natury. Początkowo prowadziliśmy sprzedaż drzew i krzewów. Po czym poszerzyliśmy nasza ofertę o inne piękne rośliny. Otworzyliśmy Galerię gdzie klient może zaopatrzyć się w nasiona, nawozy, art. dekoracyjne, donice zewnętrzne i wewnętrzne produkcji krajowej jak również sprowadzane między innymi z Indii i Tajlandii. Od 2006r. zajmujemy się projektowaniem i pielęgnacją ogrodów. Od niedawna wzbogaciliśmy naszą ofertę o projektowanie i instalację systemów automatycznego nawadniania. Cieszymy się że udało nam się już stworzyć wiele pięknych ogrodów. Mamy nadzieje ze będzie ich jeszcze dużo więcej.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i rosnącym wymogom rynku, cały czas poszerzamy ofertę, podwyższamy jakość naszych usług. Dokształcamy się biorąc udział w kursach, szkoleniach i wystawach. Naszym celem jest satysfakcja  klienta. Pragniemy aby był zadowolony z jakości usługi jak i towaru w który się u nas zaopatrzy.

Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów w związku z tym zapewniamy:

  • Wysoka jakość usług projektowo-wykonawczych
  • Wysoką jakość materiału roślinnego
  • Realizujemy zamówienia na indywidualne potrzemy klienta.
  • Fachowa obsługę i doradztwo


Zapraszamy Państwa do współpracy i dzielenia się z nami wszystkimi uwagami oraz spostrzeżeniami po to abyśmy cały czas mogli doskonalić i podwyższać jakość naszych usług.


Nasza firma mieści się w Jaszkowej Dolnej 24 /Kłodzko

Projektowanie ogrodów Kłodzko i okolice.

<p style="text-align: justify;"> <span style="color: #cc0066;"><em><span style="font-size: 18px;"><span class="cf">"Architektura krajobrazu jest przede wszystkim sztuką i najważniejszą span><span class="cf">jej funkcją jako takiej jest stworzenie i ochrona piękna w otoczeniu siedzib ludzkich oraz szerzej w naturalnej scenerii kraju"span>span>em>span>p>
<p style="text-align: justify;"><span style="font-size: 18px;"><span class="cf"><em><span style="font-size: 14px;">Ch.Eliotspan>em><br />span>span>p>
<p style="text-align: justify;">&nbsp;p>

Galeria

Kliknij w miniaturę i zobacz powiększenie