baner strony

Nawadnianie ogrodów

Każdy z nas marzy o tym, aby po ciężkim dniu pracy móc zrelaksować się i błogo odpoczywać w towarzystwie otaczającego nas pięknego krajobrazu własnego ogrodu.

To jest możliwe - Automatyczne systemy nawadniania ogrodów!

Dzięki postępowi technicznemu nie musisz już biegać z konewką po ogrodzie aby cieszyć się pięknymi roślinami.

Dzięki instalacji automatycznego systemu nawadniania możesz znacznie ułatwić sobie życie. Właściwe nawodnienie ogrodu pozwoli stworzyć odpowiednie warunki rozwoju Twoich roślin i zachować ich pełne walory estetyczne. Jedną z wielu zalet wprowadzenia innowacji jest przede wszystkim oszczędność wody, czasu i pieniędzy.

Firma Rajski ogród zajmuje się projektowaniem i montażem automatycznych systemów nawadniania. Nawadniamy ogrody prywatne, tereny publiczne (skwery,parki), obiekty sportowe i uprawy rolnicze.

Swoim klientom oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Pracujemy na produktach renomowanych firm światowych m.inn takich jak TORO, RainBird, Hunter.

Kilka słów o nawadnianiu.

System automatycznego nawadniania jest praktycznie bezobsługowy. Podstawowe czynności serwisowe odbywają się dwa razy w roku (początek i koniec wegetacji roślin). Możemy założyć system w przypadku dopiero zakładanego,  jak również już istniejącego nie naruszając i nie niszcząc przy tym roślin.

System automatycznego nawadniania składa się z:

  • zródła wody (studnia, woda wodociągowa, staw itp.)
  • sieci podziemnych rurociągów (osadzonych w gruncie na głębokości od 20 do 50 cm)
  • urządzeń zraszających (zraszacze wynurzane, linie kroplujące)
  • automatyka sterująca (sterownik, zawory elektromagnetyczne, czujniki deszczu)


Jeśli mają Państwo jakieś pytania to służymy pomocą i prosimy o kontakt.